http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Juniorki młodsze najlepsze w Wielkopolsce!

Nie tylko pierwszy zespół MKS PR URBIS Gniezno radzi sobie znakomicie w tym sezonie. Nie gorsze wyniki notują ich młodsze koleżanki. Juniorki młodsze okazały się właśnie najlepszą ekipą w Wielkopolsce.


Ostatnie dwa dni były dla podopiecznych R. Popka i R. Solarka niezwykle istotne. Aby zwyciężyć na szczeblu wojewódzkim i awansować do grona najlepszych ekip w kraju konieczne było wygranie dwóch ostatnich spotkań. Przeciwniczkami MKS PR Gniezno były kolejno Real Astromal Leszno (mecz rozegrany w poniedziałek) i UKS Pantery Dopiewo (we wtorek). W obu przypadkach młode szczypiornistki poradziły sobie bezbłędnie i nie były zbyt gościnne dla przeciwniczek. W pierwszym meczu zawodniczki MKS-u zwyciężyły 33:17, w drugim 35:20.

W ten sposób juniorki młodsze z Grodu Lecha zostały najlepszym zespołem w Wielkopolsce. Teraz czeka je rywalizacja na szczeblu centralnym. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie juniorki młodsze MKS-u zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski. Nie mamy nic przeciwko,aby ten scenariusz powtórzył się również w tym sezonie. 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.