Informacjelokalne.pl poszukują dziennikarza!

Firma Media Lokalne, wydawca portalu informacjelokalne.pl poszukuje dziennikarza/współpracownika z terenu miasta Gniezna, który interesuje się tematami polityczno-społeczno-kulturalnymi. Ofertę adresujemy do osób potrafiących redagować teksty oraz wykonywać zdjęcia, zdecydowanych pracować w nielimitowanym czasie, umiejących dostrzegać ciekawe tematy w swoim otoczeniu.

Wspólne wakacje w nagrodę za awans

Na całą siódemkę żużlowców Startu Gniezno uczestniczących w meczach finałowych 2. Ligi Żużlowej będą czekać nowe kontrakty - tak ogłoszono dziś podczas specjalnej konferencji prasowej z udziałem Tomasza Budasza - prezydenta Gniezna, który również obiecał wsparcie dla klubu w 2018 roku.

Roman Kujawski i Marek Wojciechowski na drugim miejscu w Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski!

W IX tegorocznym turnieju Korespondencyjnych Mistrzostw Polski wzięło udział 727 par, które grały w 51 ośrodkach. Dla przypomnienia w gnieźnieńskim wrześniowym turnieju wzięło udział 12 duetów. W klasyfikacji ogólnopolskiej  bardzo dobrze spisała się para grająca w gnieźnieńskim turnieju Roman Kujawski – Marek Wojciechowski, która z rezultatem  68,70 procent zajęła wysokie drugie miejsce. Równie dobre miejsce, bo 15 w klasyfikacji krajowej z rezultatem 63,11 procent zajął duet Robert Góralczyk – Mirosław Jankowski.

Etykiety

GTT Maciejka Diament Gniezno wicemistrzem Polski Grup Triathlonowych!

Zwieńczeniem wyjątkowo długiego okresu startowego dla  zawodników Diamentu był wyjazd do Kościana,gdzie 17 września odbyła się trzecia impreza z cyklu Greatman Trilogy. Triathloniści podczas startów indywidualnych na dystansach 1/8 i 1/4 IM zdobywali dodatkowo punkty do klasyfikacji Mistrzostw Polski Grup Triathlonowych.

„Od niskiej emisji do wysokiej świadomości”

Na kartach kalendarza cztery ostatnie dni lata, po ciepłych kaloryferach można zauważyć natomiast, że ruszył właśnie sezon grzewczy, a to oznacza, że za chwilę powróci też temat smogowy. Naprzeciw temu właśnie problemowi ma wyjść kolejna kampania, mająca edukować społeczeństwo w zakresie szkodliwości często wypalanych w naszych piecach materiałów zawierających szkodliwe substancje.

Etykiety

Herosi Wolności. W 100. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Od 18 września do 6 października w holu Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu można będzie zobaczyć makietę Stacji Lotniczej Ławica  wykonaną z klocków Lego. Jest to jeden z elementów akcji promocyjnej pt. Herosi Wolności, która promować będzie 100. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Patronat Honorowy nad akcją objął Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Subskrybuj to źródło RSS