http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Ośno najlepsze w V Gwiazdkowym Turnieju Sołectw!

  • Napisane przez Hanna Szymańska
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Ośno najlepsze w V Gwiazdkowym Turnieju Sołectw!

Długo wyczekiwany, V Gwiazdkowy Turniej Sołectw w piłce siatkowej Gminy Mieleszyn odbył się w sali gimnastycznej miejscowej szkoły. Po kilku tygodniach intensywnych przygotowań, 15 i 16 grudnia trwała rywalizacja, w której wzięło udział 8 zespołów z: Mieleszyna, Popowa, Karniszewa, Mielna, Łopienna, Przysieki, Świątnik oraz zaprzyjaźnionego Ośna  (woj. kujawsko-pomorskie).


Każde sołectwo reprezentowała drużyna składająca się z trzech zawodników i trzech zawodniczek. Po dwóch dniach zmagań grupowych, w finałach spotkały się drużyny z: Ośna, Karniszewa, Mieleszyna  i Świątnik. Zwycięzcą po stojącej na bardzo wysokim poziomie grze została drużyna z Ośna pokonując zespół Świątnik (2:0).

Pojedynek o trzecie miejsce stoczyły ekipy Mieleszyna i Karniszewa. Tym razem lepszy okazał się Mieleszyn pokonując rywala w stosunku 2:0. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, które ufundował Wójt Gminy Mieleszyn.

W trakcie zawodów na wszystkich czekał słodki poczęstunek oraz ciepłe napoje. Najlepszą zawodniczką turnieju została Erika Szymańska z Ośna, a najlepszym zawodnikiem Krzysztof  Zacharko także z Ośna oraz Jarosław Fromm z Karniszewa. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

Organizatorami turnieju byli Hanna Szymańska i Jarosław Marek.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.