Logo
Wydrukuj tę stronę

Agnieszka Kędzierska najlepsza!

Wyróżniony Agnieszka Kędzierska najlepsza!

Wczoraj odbyła się pierwsza odsłona Grand Prix Trzemeszna w biegach. W ramach imprezy odbyła się rywalizacja w biegu na dystansie 10 km oraz zawody w nordic walking na odcinku 5,5 km. Start i meta usytuowane były w Ośrodku Wypoczynkowym „Jutrzenka” w Gołąbkach a trasa wiodła malowniczo położonymi leśnymi ścieżkami.


Wśród 20 zawodników startujących w marszu z kijkami znalazło się pięć reprezentantek Kijkowego Trzemeszna. Ich udział w zawodach okazał się bardzo udany. Jako pierwsza linię mety przekroczyła Agnieszka Kędzierska, która do pokonania dystansu potrzebowała 35,32 min. Drugie miejsce przypadło w udziale Kamili Kolberg a uzyskany przez nią czas to 36,16 min. Wysoką szóstą lokatę w klasyfikacji generalnej wywalczyła Marzena Stankowska z rezultatem 38,32 min. Z trudami rywalizacji świetnie poradziły sobie także pozostałe trzemesznianki – Magdalena Sosnowska (42,03 min.) a także Magdalena Krzyżaniak – Świątek (42,04 min.), dla której był to debiut w tego typu imprezie.

Zawodnikom towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda. Przygotowano ciepły poczęstunek oraz ognisko, przy którym można było usiąść i ogrzać się. Głównym organizatorem Grand Prix jest Fundacja Aktywne Trzemeszno.

TERMINARZ GP TRZEMESZNA
- 16 grudnia
- 13 stycznia
- 3 lutego

Informacjelokalne.pl