http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Łubowo najlepsze w Wiosennym Turnieju Siatkówki!

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy

Przez dwa dni gimnazjaliści z powiatu gnieźnieńskiego rywalizowali w Wiosennym Turnieju Siatkówki Dziewcząt i Chłopców. W pierwszym dniu swoje mecze rozgrywali chłopcy, w drugim dziewczęta. Organizatorem zawodów było Gimnazjum nr 4 na gnieźnieńskich Winiarach.


Gimnazjaliści i gimnazjalistki z Łubowa, Kiszkowa, Żydowa i Gniezna – reprezentowanego przez Gimnazjum nr 4, wzięli udział w tegorocznym Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej. W pierwszym dniu rywalizowali chłopcy. Po ciekawych meczach, rozgrywanych do dwóch wygranych setów, pierwsze miejsce przypadło gimnazjalistom z Łubowa, drugie gospodarzom (gimnazjalistom z „Czwórki”), trzecie siatkarzom z Kiszkowa, a czwarte z Żydowa.

W drugim dniu zawodów, również najlepszymi okazały się siatkarki z Łubowa, które pokonały plasujące się na drugim miejscu reprezentantki Kiszkowa. Miejsce trzecie wywalczyło Żydowo, a tym razem czwarte – gospodynie z Gimnazjum nr 4. Upominki dla najlepszych wręczali nauczyciele i dyrektor Gimnazjum nr 4. Kolejny, przedostatni najprawdopodobniej wiosenny turniej za rok.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.