Koszykarze MKK Gniezno słabsi od gości z Pelplina

Wyróżniony Koszykarze MKK Gniezno słabsi od gości z Pelplina

Koszykarze zespołu Sklep Polski MKK Gniezno podejmowali w ramach potyczki ligowej ekipę Decki Pelplin. Mecz niestety już od pierwszej kwarty układał się pomyślnie dla gości i to oni wywieźli z Pierwszej Stolicy Polski komplet punktów.

Niestety, tym razem podopieczni  trenera Arkadiusza Konowalskiego zeszli z parkietu pokonani. Pomimo, że pierwszy za trzy punkty trafił Daniel Kotwasiński, to pierwsza kwarta zakończyła się wysoką wygraną  gości 27:10. I ta część ułożyła w zasadzie cały mecz.

W kolejnych odsłonach gnieźnianom nie udało się nawet wyrównać. Były momenty lepszej gry, ale cały czas goście prowadzili. Ostatecznie do przerwy na tablicy wyników był rezultat 46:32 dla koszykarzy z Pelplina, a cały mecz zakończył się wynikiem korzystnym dla gości 91:71.

Sklep Polski MKK Gniezno - Decka Pelplin 71:91 (10:27, 22:19, 22:26, 17:19)
Sklep Polski MKK Gniezno: Kotwasiński 25, Rau 12, Wietrzyński 12, Rutkowski 11. Barański 4, Szydłowski 4, Błachowiak 3, Kiełpiński, Nocek, Leśniczak.