http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Kończy się L-4 Jagody Linkowskiej. „Jesteśmy na bardzo dobrej drodze”

  • Napisane przez Mateusz Domański/MKS PR URBIS Gniezno
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Fot. mks-gniezno.pl Fot. mks-gniezno.pl

Jagoda Linkowska już u progu sezonu nabawiła się kontuzji. Przypomnijmy, że podczas wojewódzkiego finału Pucharu Polski zawodniczka MKS PR URBIS Gniezno doznała naderwania więzadeł krzyżowych tylnych. Po trudnym okresie Jagoda wraca do pełni sił. W poniedziałek kończy się jej L-4, a lekarz podkreśla, że wszystko zmierza we właściwym kierunku!


– Zwolnienie kończy się we wtorek i tego dnia mam też wizytę u lekarza. Mam nadzieję, że pozwoli mi przystąpić już do pracy! W Akademii Piłki Ręcznej pojawię się już niebawem – deklaruje Jagoda Linkowska, która grę w MKS PR URBIS Gniezno łączy z byciem trenerką Akademii Piłki Ręcznej.

Nasza zawodniczka podkreśla, że progres jest widoczny. – Z moim zdrowiem z dnia na dzień jest lepiej, przynajmniej tak się czuję. Wszystko zaczyna się bardzo ładnie goić, dzięki czemu obejdzie się bez operacji. Jak to powiedział lekarz: „jesteśmy na bardzo dobrej drodze” – dodaje.

Kiedy zatem możemy spodziewać się powrotu Jagody do reprezentowania żółto-czarnych barw? – Na dzień dzisiejszy nie jestem jeszcze w stanie powiedzieć, kiedy wrócę na parkiet. Czeka mnie bowiem rehabilitacja. Dziękuję za wszystkie miłe słowa i wsparcie! Do zobaczenia! – podsumowuje Jagoda Linkowska.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.