Porażka z liderem

Wyróżniony Porażka z liderem

Był to ciężki mecz dla podopiecznych trenera Bekasa. W sobotni wieczór zagrali w Kaliszu z liderem i pretendentem do awansu KKS 1925. Z tej potyczki gnieźnianie wyszli z honorową przegraną, uzyskując wynik 0:1.

Tego meczu zespół Mieszka bardzo się obawiał. Grała bowiem z liderem rozgrywek, a tego do Kalisza pojechał osłabiony. Jednak podopieczni trenera Bekasa zrobili wszystko, by z tego pojedynku wyjść z honorem. Co prawa nie wygrali meczu, nie zremisowali, ale przegrali najniżej jak można 0:1. Jedyna a zarazem zwycięska bramka dla kaliszan padła w 37 minucie. Autorem gola na wagę trzech punktów dla gospodarzy okazał się w 37 minucie meczu Paweł Łydkowski. Tym samym zespół z Kalisza po sześciu zwycięstwach i jednym remisie nadal przewodzi w ligowej tabeli swojej grupy.

Skład Mieszka Gniezno: Sławomir Janicki, Marcin Tomaszewski, Sebastian Golak, Adrian Kaliszan, Radosław Jasiński, Krzysztof Biegański, Bartosz Kalupa, Hubert Kantorowski (70’ Łukasz Bogajewski), Radosław Mikołajczak (59’ Damian Pawlak), Łukasz Zagdański, Krzysztof Bartoszak.

Kolejny mecz ligowy Mieszkowcy rozegrają w sobotę, 14 września. O godzinie 17.00 podejmować będą na stadionie przy ulicy Strumykowej zespół KP Starogard Gdański.