http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Zmiany w sztabie szkoleniowym Pelikana Niechanowo

Wyróżniony Fot. Pelikan Niechanowo Fot. Pelikan Niechanowo

Po roku pracy w niechanowskim Pelikanie z klubu odszedł trener Damian Łukasik. Strony zakończyły współpracę za porozumieniem stron. Z ogromnym szacunkiem będzie wspominana w Niechanowie współpraca z trenerem Łukasikiem, przed którym teraz nowe wyzwania. Zarząd oraz zawodnicy dziękują Trenerowi i życzą powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.


Pod wodzą Damiana Łukasika zielono - czarni rozegrali 26 meczów ligowych oraz 2 pucharowe, czyli 28 oficjalnych spotkań. Bilans jest bardzo dobry 21 wygranych, 3 remisy oraz 4 porażki, stosunek bramek 78-27. Sezon pod wodzą trenera Łukasika był bardzo dobry, nie zakończył się tylko zakładanym celem, czyli awansem do klasy okręgowej…

Trener Łukasik kończy także pracę z grupą młodzików, z którymi także osiągnął w czasie swojej krótkiej pracy z tym zespołem bardzo dobre wyniki. Przede wszystkim poukładał zespół taktycznie oraz przekazał ogrom wiedzy na co zwrócić szczególna uwagę podczas swojej piłkarskiej przygody.

Po odejściu z klubu Damiana Łukasika, Zarząd przystąpił do rozmów z jego następcą. Po dwóch latach obserwacji Zarząd Klubu postanowił zaufać swojemu „wychowankowi trenerskiemu” Andrzejowi Stefańskiemu!

Andrzej Stefański rozpocznie przygotowania do nowego sezonu z ekipą Pelikana, który wystąpi jednak  najprawdopodobniej w klasie okręgowej. Z uwagi na reformę rozgrywek, awans powinien stać się faktem już 11 lipca. Będzie też również łączył tą funkcję z ewentualną grą w zespole. Stefański już prowadził zespół w 3 ostatnich meczach poprzedniego sezonu, kiedy to zastąpił na stanowisku Aleksandra Stachowiaka.
Trenerowi życzymy samych sukcesów oraz jak najwięcej zwycięstw. Początek przygotowań rusza 11 lipca. Do zobaczenia!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.