Wyjazdowa porażka Mieszka

Wyróżniony Wyjazdowa porażka Mieszka

Na kolejne spotkanie ligowe piłkarze Mieszka udali się Skolwina by tam zmierzyć się z miejscowym Świtem. Gnieźnieński zespół nadal boryka się z absencją zawodników, dlatego pojechał w okrojonym składzie. I niestety, biało-niebiescy zeszli z placu gry pokonani.

Mecz wyjazdowy Mieszka ze podszczecińskim Świtem okazał się zwycięski dla gospodarzy. Gnieźnianie, nadal kilku kontuzjowanych zawodników nie poradził sobie z przeciwnikiem. Początek meczu dawał jednak nadzieje na lepszy wynik. Bo już w 5 minucie meczu gnieźnianie zdobyli gola, którym to wyszli na prowadzenie 1:0. Po rzucie rożnym piłkę celnie do bramki gospodarzy skierował Mateusz Ławniczak. Dalej to już tylko dwa gole gospodarzy. Pierwszy, wyrównujący padł w 15 minucie gry. W zamieszaniu w polu karnym Mieszka Szymon Emche doprowadził do stanu 1:1. Ten wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron gospodarze robili wszystko by strzelić gola na wagę zwycięstwa. I stało się to w 80 minucie meczu.  Tym razem autorem gola na wagę zwycięstwa  w stosunku 2:1 okazał się Paweł Krawiec.

Skład Mieszka Gniezno: Wiktor Beśka, Marcin Tomaszewski, Mateusz Ławniczak, Adam Konieczny, Dawid Radomski, Dawid Urbaniak (87’ Tomasz Kaźmierczak), Miłosz Brylewski, Krzysztof Wolkiewicz, Igor Luszczewski, Mikołaj Panowicz, Radosław Mikołajczak.

Teraz Mieszko Gniezno, zaliczy przerwę w rozgrywkach ligowych z powodu  wycofania się przed rundą rewanżową Wdy Świecie. Drużynie Mieszka Gniezno zostały przyznane punkty bez gry czyli walkower 3:0. Najbliższy mecz Mieszko rozegra dopiero 11 maja o godz. 11.00 i podejmowany będzie w Kołobrzegu przez Kotwicę.