http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Stało się! Mieszko pokonany przy Strumykowej!

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Stało się! Mieszko pokonany przy Strumykowej!

1426 dni bez porażki na własnym boisku zespołu Mieszko Gniezno – niestety to już historia. Tym smutniejsza, że stało się to w meczu z Chemikiem Bydgoszcz – zespołem który nie był faworytem tego pojedynku.


Data 13 kwietnia okazała się pechowa dla podopiecznych Jakuba Ostrowskiego i Damiana Ludwiczaka. Ich zespół – Mieszko Gniezno, podejmował Chemika Bydgoszcz w ramach 28 kolejki ligowej trzeciej ligi, grupy drugiej. Pojedynek ten okazał się bardzo miernym widowiskiem. Oba zespoły słabo zaprezentowały się przed tym razem nieliczną grupą kibiców, która zasiedła na trybunach gnieźnieńskiego obiektu.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Przewaga Mieszka była widoczna, ale na tym się skończyło. W drugiej połowie nadal dominowali piłkarze Mieszka, jednak brakowało wykończenia akcji, z której by mogła paść bramka. Co prawda raz piłka wylądowała w siatce gości po strzale Wolkiewicza, jednak było to z pozycji spalonej. W 63 minucie meczu plac gry musiał opuścić za brutalny faul Damian Pawlak, który został ukarany czerwoną kartką. To osłabiło siłę ataku Mieszka. Wykorzystali to goście, którzy w 67 minucie zdobyli bramkę na wagę zwycięstwa. Autorem gola był Wojciech Mielcarek. I tak po 1426 dniach bez porażki na własnym boisku, Mieszko opuszczał je jako zespół pokonany.

Skład Mieszka Gniezno: Wiktor Beśka, Marcin Tomaszewski, Adrian Kaliszan, Mateusz Ławniczak, Adam Konieczny, Damian Pawlak, Dawid Radomski, Krzysztof Wolkiewicz, Igor Łuszczewski (69’ Szymon Pająk), Mikołaj Panowicz, Radosław Mikołajczak.

Kolejny mecz 20 kwietnia, wówczas  zespół Mieszka Gniezno podejmował będzie o godzinie 14.00 jedenastkę Górnika Konin.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.