http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Karol Pawlak zwycięzcą I rundy Mistrzostw Polski Zachodniej!

Wyróżniony Karol Pawlak zwycięzcą I rundy Mistrzostw Polski Zachodniej!

W Nekli na torze motocrossowym Opatówek rozpoczęła się wczoraj I runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w motocrossie. Karol Pawlak zamieszkały w Gorzuchowie w gminie Kłecko, startujący w barwach klubu MKS Nekla, jeżdżący Yamahą stanął na najwyższym stopniu podium.


Karol Pawlak okazał się najlepszy w gronie 33 zawodników w klasie MX2C, wśród których był wielokrotny mistrz Strefy Polski Zachodniej i zdobywca Pucharu Polski Lubomir Sobol z klubu Chojna i wicemistrz Pucharu Polski – Krzysztof Woźniak z Ostrowa oraz drugi wicemistrz Strefy Polski Zachodniej Dawid Słabym z klubu z Lubina.

- To była zacięta walka, pełna emocji do samego końca ale to ja wygrałem. Lubomir, Dawid i Krzysztof oraz inni zawodnicy to najlepsi kumple, ale wyścig to wyścig. Tu nie ma taryfy ulgowej – mówi Karol Pawlak.

Karol Pawlak zapowiada walkę w kolejnych 9 rundach Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w 2019 roku.

Motocross to bardzo kosztowny sport dlatego cały TEAM Karola składa ogromne podziękowanie dla sponsorów: firmy JURCAR Mechanika Pojazdowa Jerzy Pawlak oraz przyjacielowi Tadeuszowi Januchowskiemu; ELFIH Agregaty Prądotwórcze Przemysław Błachowiak – Kłecko; ARMON BIS Producent Akcesoriów Meblowych - Gniezno; Ewelina Pawlak Januchowska i EH STUDIO Project Design; Części Samochodowe Agata Adamiak i Mariusz Gajewski – Gniezno; Spółdzielnia Dozór – Drukarnia Offestowa i Cyfrowa – Gniezno; Paweł Poterski – Kłecko.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.