http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Teatralny finał Atomówek z Cielimowa!

Wyróżniony Teatralny finał Atomówek z Cielimowa!

W Sali Pałacowej Baru Smakołyk w Cielimowie odbył się finał projektu pierwszej misji Atomówek z Cielimowa. Projekt „Przez Ruch do zmiany” odbył się w ramach programu dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenia Światowid.


Celem przedsięwzięcia była integracja społeczności lokalnej Cielimowa, tworzenie nowych, atrakcyjnych możliwości spędzania wolnego czasu, nauka przez zabawę, rozwój osobisty, edukacja prozdrowotna i prospołeczna.

Dla dzieci odbywały się zajęcia teatralno-taneczne, warsztaty rytmiczne i umuzykalniające a także zajęcia arteterapeutyczne. Dla dorosłych realizowano różne formy zajęć ruchowych (pilates, joga, taniec) i zajęcia socjoterapeutyczne.

Podczas projektu dzieci i dorośli mieli okazje wyjechać do Teatru im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie oraz zwiedzać jego kuluary.

Zakończenie projektu zwieńczył wspólnie przygotowany spektakl teatralny, w którym zagrali aktorzy - uczestnicy projektu. To na pewno nie ostatnia misja Atomówek, na kolejne działania przewidziane są już od stycznia 2019 r.

Ostatnio zmienianyczwartek, 06 grudzień 2018 15:52

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.