http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Piotr Gruszczyński zaapelował do Krzysztofa Bestwiny!

Wyróżniony Piotr Gruszczyński zaapelował do Krzysztofa Bestwiny!

Piotr Gruszczyński, przyszły starosta gnieźnieński, napisał list otwarty do Krzysztofa Bestwiny, dyrektor Szpitala „Pomnik Chrztu Polski” w Gnieźnie. Czego dotyczy ten apel lidera Platformy Obywatelskiej?


- Szanowny Panie Dyrektorze,  w związku ze zbliżającym się końcem kadencji obecnego Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego  i powołaniem wkrótce nowego, proszę Pana Dyrektora o wstrzymanie się z zawieraniem nowych umów o pracę oraz umów inwestycyjnych – zaczyna się list otwarty autorstwa P. Gruszczyńskiego.

Dalej czytamy: - W moim przekonaniu, powyższe decyzje należałoby skonsultować z nowym Zarządem Powiatu Gnieźnieńskiego i nową Radą Powiatu Gnieźnieńskiego, która została wybrana demokratycznie w tegorocznych wyborach samorządowych.  

- Mając na uwadze dobro „Naszej Małej Ojczyzny” i troskę o Mieszkańców Powiatu Gnieźnieńskiego, proszę zatem o wzięcie pod uwagę mojej prośby podczas podejmowania jakichkolwiek decyzji związanych z dalszą działalnością Szpitala Pomnik Chrztu Polski  w Gnieźnie – kończy P. Gruszczyński.

10 komentarzy

 • czytelnik
  czytelnik piątek, 09, listopad 2018 15:17 Link do komentarza Raportuj

  Zachowanie byłego senatora odbieram jako wymuszanie, zastraszanie. Sprawa powinna być skierowana do sądu.

 • Inteligentniejszy zootechnik
  Inteligentniejszy zootechnik piątek, 09, listopad 2018 14:12 Link do komentarza Raportuj

  ...a ja bym się zajął sprawą dlaczego wszyscy z Gniezna i ościennych miejscowości wolą zdawać egzamin prawa jazdy np. w Koninie bądź Inowrocławiu ? Czy w Poznaniu, aby czasem zainteresowani nie mieli prowizji od ulewania kursantów ?

 • Wkurzony
  Wkurzony piątek, 09, listopad 2018 09:30 Link do komentarza Raportuj

  Słuszny apel bo Bestwina juz wydaje rozporządzenia z wstecznym okresem działania nawet o 2 lata żeby ukryć straty chirurgii.

 • Ancik
  Ancik piątek, 09, listopad 2018 08:27 Link do komentarza Raportuj

  Wraca Wiki i Meserschmit? Takie rzeczy tylko w Platformie. Trzeba pisać do Anity Gargas

 • Elzbieta
  Elzbieta piątek, 09, listopad 2018 06:50 Link do komentarza Raportuj

  Jestem pielęgniarką i chyba już nikt nie pamięta jak cały nasz zespół stanął w obronie poprzedniej ekipy.Wiec Olek przestań mącic. A kasa ktorą dostają obecni chirurdzy z powodzeniem by starczyło na podwyżki dla wszystkich pielęgniarek e szpitalu. To co zrobił Best wina z Jachimczyk na naszym oddziale czyli go cofnął, przyczyniło się do takiego wyniku w wyborach bo ludzie w Gnieźnie naprawdę wiedzą co stało się z tą chirurgia.

 • olek
  olek czwartek, 08, listopad 2018 22:24 Link do komentarza Raportuj

  panie Gruszczyński! niech pan zapyta pielęgniarek z chirurgii jak one widzą to co jest teraz i to co było przed! czy zamierza pan to zrobić? nikt nie chce powrotu starego tamtego!

 • Zniesmaczony
  Zniesmaczony czwartek, 08, listopad 2018 21:34 Link do komentarza Raportuj

  To wszystko staje się wręcz nieprawdopodobne ((((((((((((( osoba która jeszcze nie została starostą wydaje polecenia dyrektorowi szpitala. Dyrektor Bestwina podjął się przeogromnego trudu dla mieszkańców miasta Gniezna i powiatu. Prowadzi rozbudowę gnieźnieńskiego powiatowego szpitala co gorąca platforma przez cztery lata swoich rządów nie ruszyła. Panie Gruszczyński, pan obecnie jest dyrektorem WORD-U w którym rocznie zarabia pan ponad 220 000 zł, czy ktoś wtrąca się panu do pracy? Nakazuje, zakazuje? Co się dzieje?

 • Liberał
  Liberał czwartek, 08, listopad 2018 20:14 Link do komentarza Raportuj

  No to "Piotruś Pan" już poczuł się mocny. Panie starosto powiedzmy szczerze czy kierownik sklepu, który już upadł będzie znowu dyrektorem szpitala? Może lepiej daj mu pan sklepik w starostwie. A chirurgię powierzy pan swojemu koledze, co to czołgiem jeździ? Wstyd. Buta.

 • Dyrekcja Szpitala
  Dyrekcja Szpitala czwartek, 08, listopad 2018 19:10 Link do komentarza Raportuj

  Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym udało się nam podpisać umową z lekarzem specjalistą reumatologiem. Umowa jest zwieńczeniem naszych półrocznych poszukiwań lekarza reumatologa i starań o ty by mógł w przyszpitalnej poradni reumatologicznej przyjmować Mieszkańców Miasta i Powiatu Gnieźnieńskiego.

 • Qwert
  Qwert czwartek, 08, listopad 2018 18:33 Link do komentarza Raportuj

  A co juz komuś dał podwyżkę czy przyjął na czas nieokreślony?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.