http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Hala sportowa w Zdziechowie prawie gotowa

Wyróżniony Hala sportowa w Zdziechowie prawie gotowa

Trwają prace wykończeniowe w hali sportowej w Zdziechowie. Ich finał będzie również końcem drugiego etap budowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zdziechowie.


W budynku hali znajduje się pełnowymiarowa arena sportowa z widownią, zespoły szatniowe z węzłami sanitarnymi, pomieszczenie dla trenerów i sędziów, pokój socjalny oraz magazyny. Na piętrze budynku znajduje sie salka fitness oraz sala rehabilitacyjna i konferencyjna. Wszystkie pomieszczenia w budynku są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obrebie areny sportowej znajduje się pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej oraz boiska główne i treningowe do koszykówki i siatkówki. Ekipy budowlane oddadzą budynek inwestorowi jeszcze w tym miesiącu.

Po dokonaniu wszystkich niezbędnych „odbiorów” nastąpi oddanie hali do użytku. Przypomnijmy, że pierwszym etapem realizacji tej inwestycji było wybudowanie i oddanie do użytku nowego przedszkola. Kolejnym etapem, który już się rozpoczął jest budowa budynku szkoły podstawowej oraz budynku głównego. Budynek główny będzie stanowił swego rodzaju centrum administracyjne, usługowe i opiekuńcze dla całego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Zlokalizowana jest w nim administracja szkolna, pokój nauczycielski oraz gabinety psychologa i pedagoga szkolnego oraz gabinety lekarskie. Swoje miejsce znajdzie tu również świetlica, biblioteka, aula oraz stołówka wraz z całym zapleczem kuchennym. 

Ostatnio zmienianyczwartek, 05 lipiec 2018 14:11

2 komentarzy

  • Obserwator
    Obserwator czwartek, 05, lipiec 2018 16:06 Link do komentarza Raportuj

    Podoba mi się postawa wójta Lemana. Bez zbędnej propagandy, bez szumu medialnego, w spokoju buduje halę, która będzie służyła kilku pokoleniom mieszkańców gminy Gniezno i całego regionu. Brawo!!!

  • Mirek
    Mirek czwartek, 05, lipiec 2018 14:42 Link do komentarza Raportuj

    Brawo dla władz gminy! Będziemy mieli piękny obiekt!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.