http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Koncert Charytatywny dla Daniela

Wyróżniony Koncert Charytatywny dla Daniela

W minioną niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie odbyła się gala Koncertu Charytatywnego dla Daniela Miętkiewicza, mieszkańca gminy Niechanowo. Patronat nad tym wydarzeniem objął Eugeniusz Zamiar, wójt gminy Niechanowo. Daniel w trakcie usuwania skutków sierpniowej nawałnicy został porażony prądem odnosząc obrażenia IV stopnia obu rąk i III stopnia prawej nogi.


Koncert w GOK był niezwykłym wydarzeniem, podczas którego można było miło spędzić wieczór, słuchając dobrej muzyki, a także wspomóc akcję. Na niechanowskiej scenie zaprezentowali się wielkopolscy artyści, a mianowicie zespół Springer Acoustic Trio wraz z uczestniczką programu  The Voice of Poland Weroniką Szymańską, która oczarowała publiczność pięknym głosem, a także mieliśmy przyjemność wysłuchać energetyzującego koncertu zespołu Na walizkach, a profesjonalnym nagłośnieniem wydarzenia zajęła się firma Luxtone Krystian Bandura oraz realizator dźwięku Sebastian Kunkel.

Aukcją przedmiotów, przekazanych na licytację, znakomicie pokierował Tadeusz Tomaszewski – Honorowy Prezes Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan, a cały dochód z przeprowadzonej licytacji oraz kawiarenki przepysznych ciast przekazano w kwocie 6.417 zł na rehabilitację i leczenie Daniela w ramach zbiórki publicznej.

Organizator imprezy serdecznie dziękuje tym wszystkim, którzy podarowali przedmioty na Aukcję Charytatywną: Tadeuszowi Tomaszewskiemu za białą kurtkę przeciwdeszczową i spodnie męskie z wyposażenia olimpijskiego; Karolowi Soberskiemu, dziennikarzowi i redaktorowi naczelnemu portalu informacjelokalne.pl, autorowi książki „Tajemniczy Pałac Zakrzewo”; Barbarze Borowskiej, prezesowi Banku Spółdzielczego za ufundowanie latarki, zestawu narzędzi, zestawu akcesoriów do grilla, portfela męskiego ze skóry; Stowarzyszeniu Światowid za przekazanie kosza przetworów; radnej Gminy Niechanowo Marii Kierzek za przekazanie torebki damskiej oraz 2 bonów podarunkowych do salonu fryzjerskiego; Zielarni Wrzos w Gnieźnie Irenie Woźniak i Beacie Pieterek za przekazanie 2 zestawów zielarnianych; Dorocie Woźniak za ofiarowanie 2 ilustracji, za przekazanie w antyramie zdjęcia znanego w Europie artysty - fotografa ogrodów Sergeya Karepanova; Farmie Florystycznej Paulinie Dereń za bukiet kwiatów; Danucie Tomczak, pracownikowi Urzędu Gminy Niechanowo za przekazanie okazjonalnego kosza ze słodyczami; za ufundowanie zestawów książek Mirosławie Witek z Kłecka oraz Weronice Malengowskiej z Gniezna; Firmie Lawendowe Zdroje Paulinie i Bartoszowi Michalskim z Pakszyna za zestawy lawendowe; Anecie Śmigielskiej za przekazanie maskotki i 2 albumów; Cukierni Jaś - Min Agnieszce Przybylskiej za 3 torty; Cukierni Piekarni Kajmak Tomaszowi Kasprowiczowi za ufundowanie 180 pączków; Sabinie Krzyżaniak za szydełkowe puzderko, rodzinie i przyjaciołom Daniela za figurki z porcelany i z drewna, za wejściówki na basen i do wrzesińskiego kina Trójka, za sportową koszulkę, za miesięczny karnet w Klubie Dynamic Strong, za bony podarunkowe do dziecięcego sklepu Bobas w Gnieźnie, za vouchery na pobyt w hotelu i wiele innych gadżetów.

- Gminny Ośrodek Kultury dziękuje tym, którzy wsparli nasze działania i przyczynili się do organizacji Koncertu, dziękujemy wszystkim Darczyńcom, a także Gościom za przybycie, dziękujemy za ten wyjątkowo miły i spędzony we wspaniałej atmosferze wieczór – mówi Teresa Jastrzębska, dyrektor GOK w Niechanowie.

Wspomóc Daniela Miętkiewicza można kierując wpłaty – darowizny na numer konta: BGŻ S.A. O/Gniezno 29 2030 0045 1110 0000 0229 9550 z dopiskiem „Pomoc dla Daniela”

Kolejna impreza, na której będziemy gromadzić środki dla Daniela to Turniej Szóstek Piłkarskich „Gramy dla Daniela”, który odbędzie się 15 października o godz. 10.00 na boisku Orlik w Cielimowie.

Ostatnio zmienianywtorek, 10 październik 2017 12:23

2 komentarzy

 • Marlena
  Marlena czwartek, 12, październik 2017 10:33 Link do komentarza Raportuj

  Jestem zachwycona koncertem zorganizowanym w Niechanowie na rzecz Daniela,
  Było z czego wybierać, do licytacji wystawiono bardzo interesujące rzeczy.
  Ja wybrałam książkę dla dzieci "Superzwierzaki i dzieciaki" Mirosławy Witek,
  córeczka była zachwycona a dla siebie kupiłam tomik poezji " Nadzieja" też
  autorstwa Mirosławy Witek i muszę powiedzieć, że wiersze świetnie komponują z akcją.

 • Miki
  Miki wtorek, 10, październik 2017 15:48 Link do komentarza Raportuj

  Super! Jednak podpinanie się polityków przy okazji nadchodzących wyborów - mało smaczne!
  Podobnie inni politycy - dajcie spokój chociaż w takich sytuacjach, bo pewnie wielu nie pomoże tym bardziej przez was! posłowie, radni powiatowi, wójtowie do roboty! a nie ogrzewać się w blasku nieszczęścia !

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.