Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/stories/2017/12/06/7537/
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2017/12/06/7537/

http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Choinka rozświetliła Rynek! MOKołaje przyjechały!

Wyróżniony Choinka rozświetliła Rynek! MOKołaje przyjechały!

Dzisiaj, dokładnie o godz. 17.00 na gnieźnieńskim Rynku pięknie rozbłysła tegoroczna choinka Bożonarodzeniowa. To wydarzenie, poprzedzone Paradą MOKołajów, zgromadziło wielką rzeszę mieszkańców naszego miasta.


Zachwyt, okrzyki radości i wielkie oklaski towarzyszyły dzisiejszemu oficjalnemu zapaleniu gnieźnieńskiej choinki. Na Rynek przybyli mieszkańcy Gniezna, którzy mogli nabyć świąteczne ozdoby, jak świeczniki, sztuczne choinki czy też poduszki, a także tradycyjne smakołyki na trwającym od dzisiaj do 10 grudnia Jarmarku Bożonarodzeniowy.

Dla najmłodszych znalazły się liczne mikołajkowe lizaki i inne przepyszne słodkości. Jak zaznaczył prezydent Gniezna, Tomasz Budasz nasze miasto, a w szczególności mieszkańcy zasługują na taką piękną choinkę. - Bez was zmienianie naszego miasta nie miałoby sensu. Dzisiejsze wydarzenie jest specjalnie dla was, a choinka która tutaj dzisiaj zaświeci niech zbliża Nas do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia - powiedział.

Jedną z głównych atrakcji była coroczna Parada MOKołajów, którzy ulicami Gniezna przybyli na Rynek i umilali czas oraz wprowadzali radość w serca nie tylko tych najmłodszych, ale również i dorosłych.

Choinka rozbłysła w towarzystwie licznych fajerwerków, które mogli podziwiać zgromadzenia mieszkańcy.

{gallery}stories/2017/12/06/7537/{/gallery}

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.