http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Stowarzyszenie Ziemia Gnieźnieńska z nowymi władzami!

Wyróżniony Stowarzyszenie Ziemia Gnieźnieńska z nowymi władzami!

Za nami Walne Zebranie Stowarzyszenia Ziemia Gnieźnieńska podczas którego dokonano wyborów nowych władz Stowarzyszeni na kolejną, czteroletnią kadencję.


Na początku Walnego - które odbyło się 9 maja - przewodnicząca Grażyna Kozanecka przedstawiła informację o działaniach podjętych w 2015 roku. Wymieniła efekty pracy Punktu Konsultacyjnego „Pomocni”, w którym przedstawiciele Ziemi pomagali w sporządzaniu pism urzędowych i sądowych, jak również odbywały się dyżury prawnika i specjalistów z różnych dziedzin.

Następnie G. Kozanecka opowiedziała o wycieczce do Wrocławia, w której wzięła udział młodzież z Trzemeszna, Witkowa, Mielżyna, Czerniejewa, Niechanowa oraz Jarząbkowa. Grażyna Kozanecka przypomniała, że Ziemia zorganizowała konferencję „Kobiecość we współczesnym świecie” i spotkanie z profesorem Bogdanem Chazanem. Uczestnicy Walnego Zebrania wysłuchali sprawozdania merytorycznego oraz finansowego z działalności Stowarzyszenia za ubiegły rok, po czym udzielili Zarządowi absolutorium.

Następnie członkowie Ziemi wybrali władze Stowarzyszenia na nową, czteroletnią kadencję. W Zarządzie znaleźli się Grażyna Kozanecka – przewodnicząca, Włodzimierz Pilarczyk – wiceprzewodniczący, Marek Gotowała – sekretarz, Artur Babik – skarbnik oraz członkowie: Dariusz Igliński, Paweł Koch, Maria Suplicka i Jerzy Sztyma. W Komisji Rewizyjnej znaleźli się: Rafał Jurke, Dariusz Kornet i Maria Wichniewicz.

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.