http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wakacje w Witkowie na półmetku!

Wyróżniony Wakacje w Witkowie na półmetku!

Za nami już pierwszy miesiąc wakacji. Dla dzieci i młodzieży, którzy uczęszczali na zajęcia do Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie był to miesiąc pełen przygód, atrakcji, nowych doświadczeń.


Podczas wakacyjnej inicjatywy realizowanej przez Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie, dzieci miały dwukrotnie okazję spotkać się z aktorami z teatralnego studia Krak-Art z Krakowa, zarówno w Witkowie jak i w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie. Brały udział w różnego typu zajęciach plastyczno – technicznych, zajęciach z robotyki, warsztatach kreatywnych, malowania kawą i rozwijały swoje umiejętności ruchowe na zajęciach pod okiem instruktorów tańca.

Najmłodsi spędzali czas na świeżym powietrzu uczestnicząc w wakacyjnym malowaniu murali i w plenerowych zajęciach plastycznych. Ponadto dużą popularnością cieszyły się zajęcia z animatorem, wakacyjne planszolady oraz projekcje bajek dla najmłodszych. Pragniemy nadmienić, że wakacje wciąż trwają – zachęcamy do udziału w sierpniowych zajęciach.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.