http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Strzyżewo Paczkowe świętowało Dzień Babci i Dziadka!

Wyróżniony Strzyżewo Paczkowe świętowało Dzień Babci i Dziadka!

Karnawał  to czas radości i zabaw, nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Z tego względu po raz kolejny został wczoraj zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich i Radę Sołecką w Strzyżewie Paczkowym Dzień Babci i Dziadka połączony z balem karnawałowym dla dzieci.


Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. To dzień niezwykły, pełen uśmiechu, wzruszeń, łez i radości. Przyozdobiona sala w różnokolorowe łańcuchy, serpentyny i balony wyglądała zjawiskowo. Wprowadziło to wszystkich w wesoły nastrój i zachęciło do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił DJ Ryniu.

- To właśnie podczas balu karnawałowego spełniają się wszystkie marzenia dzieci mogących się wcielić w ulubione postacie z bajek. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się doskonale - mówi Aleksandra Dziel, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Strzyżewie Paczkowym.

Były zabawy, konkursy, wybór królowej i króla balu a zwycięzcy zostali nagrodzeni słodyczami. Nie zapomniano też o babciach i dziadkach wręczając im słodkości z okazji ich święta.

Niestety radosna zabawa musiała się zakończyć. Dzieci wychodziły zmęczone, ale pełne wrażeń. - Uważam że Dzień Babci i Dziadka połączony z balem karnawałowym dla dzieci pozostanie na długo w ich pamięci – podkreśla Grażyna Jastrzębska, zastępca przewodniczącej KGW w Strzyżewie Paczkowym.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.