http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Piknik integracyjny stowarzyszenia „Pałuki”

Wyróżniony Piknik integracyjny stowarzyszenia „Pałuki”

W Grochowiskach Szlacheckich odbył się piknik integracyjny dla rodziców i dzieci zorganizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pałuki”, nauczycieli Szkoły Podstawowej w Rogowie oraz sołtysa Grochowisk Szlacheckich.


Podczas spotkania, które przebiegało w miłej, rodzinnej atmosferze i przy sprzyjającej, słonecznej pogodzie, organizatorzy zapewnili wiele atrakcji uczestnikom. Nie brakowało okazji do dobrej  zabawy i zespołowej współpracy przy wykonywaniu różnorodnych zadań.

Najpierw były warsztaty kulinarne, w trakcie których uczestnicy samodzielnie kroili warzywa pod czujnym okiem p. Katarzyny Mazur, aby potem przyrządzić z nich pyszną i zdrową sałatkę. Stanowiła ona znakomity dodatek do kiełbasek z grilla, które wszyscy ze smakiem zajadali. Nie zabrakło także wspaniałych słodkości. Następnie nadszedł czas na zabawy muzyczno- ruchowe przy dźwiękach znanych i lubianych utworów muzycznych, do których zaprosiła p. Aleksandra Dąbrowska.  

Potem odbyły się wesołe zabawy z chustą animacyjną, przy których było mnóstwo radości i uśmiechu. Na zakończenie dzieci otrzymały kolorowe baloniki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się w zorganizowaniu pikniku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.