http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Zaczytany Stary Ratusz

Z kolejną ciekawą propozycją wyszedł Stary Ratusz i działający w jego strukturach Dom Powstańca Wielkopolskiego. W ramach dofinansowania ze środków Narodowego Centrum Kultury realizowany tam jest projekt Zaczytany Dom Kultury.


Zaczytany Dom Kultury to ciekawa propozycja w funkcjonowaniu Starego Ratusza. Przekazany z Narodowego Centrum Kultury, w ramach projektu, zbiór ciekawej literatury jest zaproszeniem do poszerzania działań czytelniczych, jakie na co dzień podejmuje Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.

Czytelnicy będą mogli (w niedalekiej przyszłości) zasiadając w wygodnym fotelu w ratuszowej Strefie Relaksu poczytać wybraną książkę. Do czasu otwarcia Strefy Relaksu w Starym Ratuszu proponujemy udostępniać książki wypożyczając je (można je odebrać - przychodząc do Domu Powstańca Wielkopolskiego).

Zainteresowany konkretną książką czytelnik/czytelniczka, który z różnych przyczyn (wiek, choroba, niepełnosprawność) nie ma możliwości dotrzeć do budynku Starego Ratusza, zgłasza potrzebę dzwoniąc pod numer 61 426 46 30 bądź wysyłając zapytanie mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z pomocą nieocenionych wolontariuszy, dostarczona zostanie wybrana pozycja do domu zainteresowanego czytelnika.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.