http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Z osiedla Grunwaldzkiego do Pawłowa

Rada Osiedla Grunwaldzkiego z radnym miejskim Janem Szarzyńskim zorganizowała wyjazd na Integracyjny Festyn Rodzinny do Gospodarstwa Agroturystycznego „Mini-Zoo” w Pawłowie.


Na uczestników wyjazdu, mieszkańców Osiedla Grunwaldzkiego czekało sporo atrakcji. Między innymi w drodze do Pawłowa uczestnicy zatrzymali się przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Mnichowie, na pokazach sprzętu gaśniczego. Strażacy przeprowadzili również profesjonalne zajęcia między innymi z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W Gospodarstwie Agroturystycznym w Pawłowie dzieci z zainteresowaniem karmiły różne zwierzęta i ptaki. Na dzieci czekały też nagrody edukacyjno-sportowe. - Wiadomo, że aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu wymaga energii, dlatego zapewniliśmy także wyżywienie: była zupa grochowa, kiełbasa z grilla, drożdżówki, kawa herbata, woda mineralna i cukierki na deser. Przedstawiliśmy zdrowy tryb życia bez uzależnień „dobra rodzina - radości przyczyna” - mówi Jan Szarzyński, radny miasta Gniezna..

Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wypoczynku rekreacyjno - sportowego. Festyn był sfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Gnieźnie i Rady Osiedla Grunwaldzkiego, przy wsparciu m.in. Marcina Makohońskiego, dyrektora Wydziału Promocji, Kultury i Turystyki Starostwa Powiatowego i Drukarni Majorczyk.

2 komentarzy

  • Mnichowianka
    Mnichowianka piątek, 06, lipiec 2018 10:29 Link do komentarza Raportuj

    Ekipa z Mnichowa jest mega pozytywna. :D

  • Uczestnik Festynu
    Uczestnik Festynu sobota, 30, czerwiec 2018 21:57 Link do komentarza Raportuj

    Serdeczne podziękowania dla Strażaków OSP Mnichowo za zaangażowanie w pokazach pierwszej pomocy. Nasze dzieci były pod wrażeniem. Wielkie uznanie i szacunek dla ochotników.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.