http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Spotkanie z Gospodynią w Rybnie Wielkim

Wyróżniony Spotkanie z Gospodynią w Rybnie Wielkim

Grupa dla Rybna Wielkiego zorganizowała Spotkanie z Gospodynią, czyli pełen niespodzianek dzień z Fundacją Polska Gospodyni. Było to pierwsze spotkanie z Gospodynią w powiecie gnieźnieńskim, a nawet w województwie wielkopolskim.


Reelekcje wygłosiły m.in. Alina Kuźmina, prezes Fundacji Polska Gospodyni, Joanna Warecha dziennikarka telewizyjna znana z programów rolniczych, redaktorka naczelna pisma Gospodyni, Magdalena Seidler, przedstawicielka Krajowego Ośrodka Wspierania Rolnictwa w Poznaniu, Karolina Wełniak, urofizjoterapeutka ginekologiczna, Katarzyna Kosmala, blogerka, współtwórczyni działu kulinarnego w czasopiśmie Gospodyni, Kamila Arak, niezależna dyrektor  Mary Kay.

Na zaproszenie grupy przyjechało około 40 pań i (Pan – nowy sołtys Rybna Wielkiego), z KGW z powiatu gnieźnieńskiego, jak i spoza. Rozmawiano o zdrowiu, funduszach unijnych, urodzie, działaniach KOWRu. Była okazja by skosztować specjałów Grupy dla Rybna Wielkiego, porozmawiać, wymienić spostrzeżenia i doświadczenia. Całodzienne spotkanie zakończyło się gotowaniem z ekspertem Katarzyną Kosmalą i wspólną biesiadą.

Fot. Anna Zawierowska
Ostatnio zmienianywtorek, 25 luty 2020 13:21
Więcej w tej kategorii: « Jasełka w Charzewie

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.