http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Czeka nas niezwykła wystawa w Łubowie!

Wyróżniony Czeka nas niezwykła wystawa w Łubowie!

Już w środę, 30 listopada, o godz 17.00 w Domu Kultury w Łubowie odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy rękodzieła, wykonanego przez uczestniczki licznych warsztatów, które odbyły się w ciągu mijającego roku. Wystawa potrwa do piątku, 9 grudnia. A jest co pokazać, bowiem, na różnego rodzaju zajęciach, było obecnych łącznie ponad 50 pań!


- Zaprezentowane zostaną prace wykonane z filcu, ozdobione techniką decoupage, w tym bombki, jako, że zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia oraz przede wszystkim rzeźby wykonane techniką Powertex (około 50 figur) – mówi Agnieszka Gadzińska, instruktor Domu Kultury w Łubowie.

Podczas wernisażu będzie można zapoznać się z wieloma technikami rękodzielniczymi, będzie również możliwość zapisania się na warsztaty, na rok 2017. Zostanie również zaprezentowany interdyscyplinarny projekt „Skrawki pamięci”, który ściśle wiąże się z rękodziełem.

- Jednocześnie informuję, iż listy chętnych na warsztaty , które odbędą się jeszcze w tym roku, są już zamknięte – zaznacza A. Gadzińska.Fot. Paulina Cabanek-Wachowiak

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.