http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Bajkopomagajki” z językiem włoskim w tle

Wyróżniony „Bajkopomagajki” z językiem włoskim w tle

Z ciekawym i niezwykle twórczym pomysłem, by poszerzać zakres wiedzy i kompetencji młodych czytelników i ich rodziców, wyszła po raz kolejny Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna podczas kolejnego z cyklicznych spotkań w ramach Klubu Książki dla Dzieci i Rodziców „Bajkopomagajki”.


Otworzyła je i zaanonsowała o tym, co przygotowano Agnieszka Ziebarth, a za wykonanie poprzedniego zadania tradycyjnie rozlosowała wśród dzieci drobne upominki.

Dzisiejszym gościem była Anna Bottazzoli – pedagog szkolny, italianistka, animatorka kultury, propagatorka metody Montessori, która w  lekki i subtelny sposób pokazała uczestnikom, że nauka języka włoskiego to całkiem prosta i niezwykle przyjemna sprawa.

W niezwykłej, sprzyjającej edukacji klubowej atmosferze, zarażono entuzjazmem do nauki kolejnego języka obcego. Wszystko działo się w kreatywny i dynamiczny sposób wywołując błysk w oczach i radość dzieci, a także prowokując do zabawy rodziców.

Wspólnie z klubowym partnerem - Centrum Edukacji Kreatywnej BAZA, uczestnicy złożyli klockowego włoskiego serpente, a na zakończenie dzieci otrzymały karty pracy z zadaniami do rozwiązania na kolejne warsztatowe zajęcia w Filii nr 9, na które zaproszono 4 marca.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.