http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Koncert Agi Czyż na długo pozostanie w pamięci witkowian

Wyróżniony Koncert Agi Czyż na długo pozostanie w pamięci witkowian

W sali widowiskowej Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie, w  piątek, 14 grudnia, w odbył się wyjątkowy koncert Agi Czyż.


Aga Czyż to wokalistka i kompozytorka pochodząca z Poznania. Szerszej publiczności dała się poznać w 2013 roku, biorąc udział w trzeciej edycji programu „The Voice of Poland”. Pod opieką trenerki - Marii Sadowskiej dotarła do półfinału. Następnie rozpoczęła pracę nad swoim debiutanckim albumem, który wydała 10 maja 2018 r.

Na płycie zatytułowanej „A.” znalazło się 9 autorskich utworów Agi, utrzymanych w stylistyce smooth jazz, soul i pop, które między innymi witkowska publiczność mogła usłyszeć podczas koncertu. Piosenki zabrzmiały na żywo, a wykonywane były przez Bartosza Staszkiewicza – inst. klawiszowe, Michała Rybkę – gitara basowa/moog i Waldemara Franczyka – perkusja.

Artystka zabrała w piątkowy wieczór zgromadzoną widownię w bardzo osobistą podróż do swoich przeżyć, historii ale też pięknych kompozycji i słów. Koncert zakończył się bisami oraz owacjami na stojąco. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci witkowian.

Więcej w tej kategorii: « Fotografie Dawida Stube w Witkowie

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.