http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Smród na Winiarach! Co dzisiaj wieczorem tak śmierdzi?

- Od kilku godzin przez osiedle Winiary przechodzi przykry zapach - nazwijmy to spalenizną. Czy redakcja może ustalić co to tak pachnie i kto za tym stoi? - pyta jeden z Czytelników. Inna Czytelniczka, pani Dominika napisała: - Czy to prawda, że na całych Winiarach śmierdzi plastikiem, bo w Lulkowie jest spalarnia? Czy tak już będzie zawsze, że mieszkańcy Winiar w związku z tym będą cierpieć? Takich i podobnych e-mail otrzymaliśmy dzisiaj kilkanaście.


Skargami dotyczącymi przykrego zapachu, który dzisiaj wieczorem daje się odczuć na Winiarach (szczególnie na osiedlach Piastowskim, Jagiellońskim i Orła Białego – bo z tych osiedli piszą do nas Czytelnicy) zasypali nasz portal mieszkańcy. Niektórzy Czytelnicy skarżą się nawet, że smród unoszący się w powietrzu jest tak uciążliwy, że czują w gardle drapanie. - Przez ten smród nie można dzisiaj otworzyć okna! Jedzie spalenizną jakby paloną gumą albo plastikiem! - czytamy w kolejny mailu od zdenerwowanego Czytelnika.
 
Tematem zajmiemy się jutro, ponieważ dzisiaj w związku z późną porą nie można nigdzie otrzymać już żadnych informacji.

A może nasi Czytelnicy mają wiedzę, skąd na Winiarach od kilku godzin unosi się taki zapach? Prosimy o informacje w komentarzach.

Do sprawy wrócimy.
Ostatnio zmienianyśroda, 19 sierpień 2015 09:37

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.