Raportuj komentarz

Panie Mieszkańcu kochany! (prawie jak poseł M. Szczerba!) Nie da się zakwestionować tezy, że pomimo pańskiej atencji do homoseksualizmu, jest Pan niezmiernie płodny, no, przynajmniej jako komentator tego zjawiska. Co z tego wynika? Otóż ja na pańskie trzy strony "argumentów" mogę przytoczyć cztery inne i tak bez dwóch zdań i końca. Proponuję więc Panu dwa wyjścia do wyboru. Pierwsze, niech Pan zaproponuje red Soberskiemu współpracę w roli felietonisty i drugie, sam Pan stwierdził że codziennie mówi mi dzień dobry? A więc proszę jeszcze dodać przy okazji:: to ja - Mieszkaniec. Chętnie zaproszę Pana na dowolny napój w dowolnym miejscu i sobie porozmawiamy jak równi sobie ludzie. Niestety, ale trzeciego wyjścia nie widzę, ale też w żadne z możliwych nie wierzę, chociaż pojąć tego nie potrafię. Jak można się wstydzić swojego nazwiska i swoich poglądów, gdy się w nie głęboko wierzy w demokratycznym kraju? Dobrze, że wycofuje się Pan z odmawiania mnie prawa do poglądów nie tylko na temat pogody! Uprzejmie dziękuję i stawiam to jako ciekawy prognostyk do naszej budującej dyskusji. Raz jeszcze zapraszam,i - ni z gruszki ni z pietruszki, zapewniam, ze jestem zdecydowanym pacyfistą, czyli zagorzałym przeciwnikiem wszelkiej agresji fizycznej, bo niestety, ale chyba Pan włożył mnie do ręki pałę, aby w imię "chrystusa" (ten "chrystus" to pewnie jednak jakaś inna "pani") wyruszyć na ulice Czerniejewa i urządzić polowanie na... Co do stosownych paragrafów na to co robię i piszę, to proponuję powiadomić o tym najbliższą prokuraturę
.Za parę dni będziemy mieli zebranie robocze RS i kusi mnie, aby w wolnych głosach i wnioskach poruszyć ten jakże ważny (przynajmniej dla jednego "Mieszkańca Czerniejewa") temat.

Pozdrawiam Pana serdecznie i oczekuję propozycji. Za tydzień inny temat, a do tego więcej tu nie wrócę dlatego, że wybrałem dla niego - szanując Czytelników,- inne forum.
Do zobaczenia
Szczepan Kropaczewski