http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Karol Soberski uhonorowany medalem przez Wielkopolską Izbę Rolniczą!

Wyróżniony Karol Soberski uhonorowany medalem przez Wielkopolską Izbę Rolniczą!

Od Gali z okazji 10-lecia działalności portalu informacjelokalne.pl minęły już prawie dwa tygodnie, ale na ręce redaktora naczelnego – Karola Soberskiego, ciągle spływają gratulacje i życzenia. Twórca portalu informacjelokalne.pl jest też nagradzany okolicznościowymi medalami. Dzisiaj K. Soberski odebrał medal „za wieloletnie zaangażowanie i osobisty wkład w pracę na rzecz wielkopolskich rolników” przyznany mu przez Wielkopolską Izbę Rolniczą. Medal wręczył Zbigniew Stajkowski, członek Zarządu Wielkopolskiej Izby Rolniczej i przewodniczący Rady Powiatowej WIR w Gnieźnie.


- W imieniu władz wojewódzkich i powiatowych Wielkopolskiej Izby Rolniczej składam na ręce pana Karola Soberskiego serdeczne gratulacje z okazji 10-lecia portalu informacjelokalne.pl. Szczególnie dziękuję, że na pana portalu jest dział „rolnictwo-ekologia” poświęcony przede wszystkim nam, rolnikom i wszelkim przedsięwzięciom związanym z rolnictwem w powiecie gnieźnieńskim – powiedział Zbigniew Stajkowski, członek Zarządu Wielkopolskiej Izby Rolniczej i przewodniczący Rady Powiatowej WIR w Gnieźnie.

Medal Wielkopolskiej Izby Rolniczej został przyznany K. Soberskiemu „za wieloletnie zaangażowanie i osobisty wkład w pracę na rzecz wielkopolskich rolników”.

Dalej – wręczając medal – Z. Stajkowski zacytował fragment Listu Gratulacyjnego dołączonego do medalu: - Obchodzony jubileusz jest okazją do uznania i szacunku dla dotychczasowej działalności i potwierdzeniem rzetelnego i kompetentnego wypełniania zawodowej misji jak również uhonorowaniem Pana twórczego zaangażowania i osiągnięć. Niech świętowany jubileusz będzie powodem do dumy i zadowolenia a także bodźcem do dalszego działania na rzecz lokalnej społeczności.

Pod Listem Gratulacyjnym podpisał się Z. Stajkowski oraz Piotr Walkowski, prezes Wielkopolskiej Izby Rolniczej.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 19 marzec 2018 00:49

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.