http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wybieramy „Człowieka Roku 2018”!

Wyróżniony Wybieramy „Człowieka Roku 2018”!

Trwa najważniejszy i mający największy prestiż w regionie, plebiscyt w którym wybierzemy „Człowieka Roku 2018”. Zasady dziewiątej edycji naszego konkursu są proste. Kandydatów w naszym plebiscycie zgłaszają Czytelnicy, którzy też muszą uzasadnić swój wybór. Kandydatury można zgłaszać do 6 stycznia 2019 roku, a od 7 stycznia do 25 stycznia 2019 roku trwać będzie głosowanie Czytelników na poszczególne kandydatury i tym sposobem poznamy „Człowieka Roku”. W tym roku po raz szósty wybierać będziemy „Sołtysa Roku”! Zwycięzców plebiscytu ogłosimy w lutym 2019 roku!


Przypomnijmy, że celem plebiscytu jest uhonorowania osób, które w ciągu mijającego roku zapisały się w pamięci mieszkańców naszego regionu, które odcisnęły piętno na życiu naszych mieszkańców lub swoją działalność zapisały się już na stałe w kronikach Gniezna, powiatu gnieźnieńskiego lub gmin naszego regionu.

Nagroda „Człowieka Roku” według Czytelników informacjilokalnych.pl będzie przyznana w 5 kategoriach: polityka/samorząd; kultura/sztuka/nauka; sport; gospodarka/biznes oraz działalność społeczna. Od tej edycji nie będziemy już wybierać „Kobiety Roku”.

W to miejsce pojawi się nowe wyróżnienie – Nagroda Historyczna im. Franciszka i Antoniego Saskowskich za najlepszą w danym roku inwestycję (projekt, wydawnictwo) historyczno-turystyczne. Nagroda ta przyznawana będzie przez Fundacją Historyczną „Przywracamy Pamięć”.

„Sołtys Roku 2018”
W tym roku przy okazji Gali „Człowiek Roku” rozstrzygniemy także konkurs na „Sołtysa Roku”. Będzie to już szósta edycja tego konkursu.

Zasady konkursu
1. Organizatorem plebiscytu wybieramy „Człowieka Roku 2018” jest Powiatowy Portal Informacyjny informacjelokalne.pl.
2. Kandydatów do tytułu „Człowieka Roku 2018” i „Sołtysa Roku 2018” zgłaszają – na specjalnym formularzu (do pobrania) nasi Czytelnicy. Każdy zgłaszający wpisuje w formularzu dane kandydata, dane zgłaszającego wraz z uzasadnieniem.
3. Kandydatury można zgłaszać do godz. 23.59, 6 stycznia 2019 roku tylko pocztą elektroniczną na wspomnianym formularzu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Ważna uwaga: Zgłoszenia anonimowe nie będą rozpatrywane.
5. Zgłoszony kandydat winien w ocenie zgłaszającego swą postawą, działalnością, osiągnięciami zasługiwać na miano „Człowieka Roku 2018” lub „Sołtysa Roku 2018”
6. Jedną kandydaturę można zgłosić maksymalnie w dwóch kategoriach.
7. Do konkursu mogą być zgłaszani kandydaci, których działalność ma ścisły związek z powiatem gnieźnieńskim i gminą Rogowo, bez względu na ich aktualne miejsce zamieszkania lub miejsce prowadzenia działalności gospodarczej.
8. Ostateczna interpretacja zasad konkursu należy do Organizatora.

Ubiegłoroczni laureaci
W tym roku, w związku, że portal informacjelokalne.pl wchodzi w 11 rok działalności, można także zgłaszać laureatów z ubiegłorocznego plebiscytu.

Zasady głosowania
7 stycznia 2019 roku na łamach informacjilokalnych.pl poznamy wszystkich zgłoszonych kandydatów we wspomnianych kategoriach, jak i kandydatów do tytułu „Sołtysa Roku 2018”. Wówczas – do 25 stycznia 2019 roku – nasi Czytelnicy będą mogli oddawać swoje głosy na kandydatów w poszczególnych kategoriach (szczegółowe zasady głosowania przedstawimy 7 stycznia 2019 roku).

Finał Plebiscytu
Nazwiska zwycięzców poznamy w lutym 2019 r. podczas Gali Finałowej Plebiscytu, która odbędzie się w sobotę, 2 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie. Laureatem w każdej z kategorii zostaje ten nominowany kandydat, który uzyskał największą liczbę głosów. Laureatem nagrody specjalnej zostanie osoba, którą w głosowaniu wybiorą członkowie redakcji informacjilokalnych.pl.

Zapraszamy do zabawy!

Formularz do pobrania tutaj

Szanowni Państwo!
Wykonując obowiązek prawny nałożony na nas przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 7 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwane dalej: „RODO”, które jest stosowane w całej Unii Europejskiej od dnia 25 maja 2018 r., musimy poinformować o celach i zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez firmę Media Lokalne wydawcę portalu informacjelokalne.pl.

W związku z faktem, że wysyła Pani/Pan zgłoszenie swojego kandydata w Plebiscycie „Człowiek Roku 2018” - organizowanym przez informacjelokalne.pl, nasz portal informacjelokalne.pl musi przetwarzać niektóre Pani/Pana dane osobowe, przede wszystkim takie jak adres e-mailowy, imię i nazwisko i adres zamieszkania. Dane te uzyskaliśmy bezpośrednio od Pani/Pana. Przetwarzanie tych danych przez informacjelokalne.pl obejmuje głównie ich przechowywanie w bazie osób które zgłosiły swoich kandydatów we wspomnianym Plebiscycie. Dane te sa usuwane z naszej bazy danych w ciągu 72 godzin po dokonaniu zgłoszernia.

Opisane wyżej przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych stanowi element działalności informacyjnej portalu informacjelokalne.pl, a zatem podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tzn. osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów.

W dowolnym momencie może Pani/Pan zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych przez informacjelokalne.pl. W tym celu może Pani/Pan skontaktować się z naszym portalem w dowolny sposób, najlepiej na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pod telefonem 61 424 31 37.

Jeśli nie wyraża Pani/Pan zgody na przetwarzanie swoich danych na zasadach podanych wyżej, prosimy nie brać udziału w Plebiscycie. Udział w Plebiscycie poprzez dokonanie zgłoszenia swojego Kandydata oznacza Pani/Pana zgodę na przetwarzanie danych na zasadach podanych wyżej.
Ostatnio zmienianyśroda, 09 styczeń 2019 11:20

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.