http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Człowiek Roku

Człowiek Roku (43)

Karol Soberski uhonorowany medalem przez Wielkopolską Izbę Rolniczą!

Od Gali z okazji 10-lecia działalności portalu informacjelokalne.pl minęły już prawie dwa tygodnie, ale na ręce redaktora naczelnego – Karola Soberskiego, ciągle spływają gratulacje i życzenia. Twórca portalu informacjelokalne.pl jest też nagradzany okolicznościowymi medalami. Dzisiaj K. Soberski odebrał medal „za wieloletnie zaangażowanie i osobisty wkład w pracę na rzecz wielkopolskich rolników” przyznany mu przez Wielkopolską Izbę Rolniczą. Medal wręczył Zbigniew Stajkowski, członek Zarządu Wielkopolskiej Izby Rolniczej i przewodniczący Rady Powiatowej WIR w Gnieźnie.

W kuluarach Gali 10-lecia portalu informacjelokalne.pl...

Gala Jubileuszowa 10-lecia portalu informacjelokalne.pl i Plebiscytu „Człowiek Roku 2017” przeszła już do historii... Minęło od niej kilka dni, ale emocje jeszcze nie opadły... Fantastycznym dopełnieniem tegorocznej Gali był występ zespołu „Zagrali i Poszli”... Jubileusz portalu i Gala Finałowa Plebiscytu zgromadziła w auli im. Jana Pawła II blisko 350 gości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego, co się działo w kuluarach tegorocznej Gali. To, co się działo przed rozpoczęciem Gali i po jej zakończeniu uwiecznili na fotografiach Jerzy Andrzejewski i Włodzimierz Biront.

Gratulacje i życzenia z okazji 10-lecia!

Gala z okazji 10-lecia portalu informacjelokalne.pl była okazją do złożenia życzeń i gratulacji dla redakcji portalu za te dziesięć lat działalności. Lista osób i instytucji, które na ręce Karola Soberskiego, twórcy portalu i redaktora naczelnego oraz jego żony Aleksandry, złożyły okolicznościowe listy gratulacyjne, była długa.

„Od 10 lat zaczynam, a potem kończę każdy dzień od kliknięcia na stronę informacjelokalne.pl”

W miniony weekend w Auli im. Jana Pawła II w Gnieźnie odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 10-lecia funkcjonowania portalu informacjelokalne.pl. Portal swoją działalność rozpoczął 4 stycznia 2008 roku i przez te 10 lat nieprzerwanie informuje czytelników naszego regionu o najważniejszych wydarzeniach. Co na temat naszego jubileuszu powiedzieli samorządowcy, politycy i ludzie kultury?

Gala Jubileuszowa 10-lecia portalu informacjelokalne.pl w obiektywie!

Aula im. Jana Pawła II w Gnieźnie w minioną sobotę gościła uczestników Gali 10-lecia działalności portalu informacjelokalne.pl, w trakcie której rozstrzygnięto Plebiscyt na „Człowieka Roku 2017” oraz wręczono tytuły „Człowiek Dziesięciolecia 2008 – 2018”. Ten niezwykły wieczór, pełen radości i wzruszeń, na długo zapadnie w pamięci uczestników Gali. Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z tego wydarzenia autorstwa Włodzimierza Bironta.

Tytuły „Człowiek Dziesięciolecia 2008 – 2018” przyznane!

Sobotnia Gala z okazji 10-lecia portalu informacjelokalne.pl była okazją do rozstrzygnięcia 8. edycji plebiscytu „Człowiek Roku”, ale przede wszystkim do wręczenia nagród – tytułów „Człowiek Dziesięciolecia 2008- 2018” przyznanych z okazji jubileuszu portalu informacjelokalne.pl. Tytuły te trafiły do 10 osób.

„Najlepsze dopiero przed wami”. 10 lat portalu informacjelokalne.pl!

Za nami uroczysta gala jubileuszowa z okazji 10-lecia istnienia portalu informacjelokalne.pl, w której uczestniczyli zarówno przedstawiciele polskiego parlamentu, władz samorządowych, a także laureaci poprzednich edycji plebiscytu „Człowiek Roku” oraz tegoroczni nominowani i nagrodzeni.

Subskrybuj to źródło RSS