http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Orzeł Przedsiębiorczości dla Inter-Lers

  • Napisane przez Źródło: www.inter-lers.pl
  • Dział: Biznes
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Orzeł Przedsiębiorczości dla Inter-Lers

Kolejny sukces firmy Inter-Lers. Tym razem firma zdobyła tytuł Orła Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017. To już trzecie takie wyróżnienie w 13-letniej historii spółki, dzięki czemu znalazła się ona w ekskluzywnym gronie „Złotych Orłów Przedsiębiorczości”.


Konkurs „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego…” organizowany jest od 2001 roku przez Starostwo Powiatowe i Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie. W tegorocznej edycji nominowanych było aż 150 firm zmagających się w ośmiu różnych kategoriach, a statuetki trafiły w ręce 23 z nich. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 20 maja br. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie.

Firma Inter-Lers została wyróżniona w kategorii „Lider ekologii”. Konkursowe jury doceniło w ten sposób szereg inwestycji z ostatnich lat, które na celu miały właśnie ochronę środowiska. Dzięki nim możliwe stało się m.in. zoptymalizowanie zużycia tarcicy, wykorzystanie wody opadowej do impregnacji i odpadów drzewnych do produkcji ciepła technologicznego i brykietu, czy minimalizacja zużycia energii cieplnej w procesie produkcyjnym. We wcześniejszych edycjach spółka otrzymywała natomiast nagrody
w kategoriach „Małe przedsiębiorstwo” oraz „Innowator”.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.