http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

KaPi – meble na wymiar

Wyróżniony KaPi – meble na wymiar

Firma KaPi jest producentem mebli na wymiar. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku usług od kilkunastu lat. Bazując na wieloletnim doświadczeniu profesjonalnych projektantów, oferujemy Państwu niekonwencjonalne rozwiązania idealnie nadające się do każdego pomieszczenia (m.in. meble kuchenne, biurowe, hotelowe, do jadalni, do sypialni, szafy wnękowe oraz inne wszelkiego rodzaju zabudowy wnęk i usługi stolarskie).


Dysponujemy także szeroką gamą asortymentu w różnych kolorach i fakturach, co pozwala nam wykonać produkt najwyższej jakości. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i ukierunkowania na indywidualne potrzeby klientów jest m.in. uzyskanie certyfikatu jakości ISO 9001:2009 oraz wzrost sprzedaży produktów także na rynki krajów europejskich i skandynawskich.

W naszych studiach meblowych znajdziecie Państwo przede wszystkim meble kuchenne, do których oferujemy również szeroki wybór sprzętu AGD renomowanych marek, takich jak: Siemens, Bosch, Liebherr, AEG, Electrolux, Falmec, Smeg i inne. Przyjazna obsługa zapewni Państwu wprowadzenie funkcjonalnych rozwiązań na każdej płaszczyźnie kreacji wnętrz. KaPi jest również producentem frontów meblowych: drewnianych, lakierowanych w połysku i macie oraz blatów drewnianych i kompozytowych. Będąc producentem asortymentu mebli możemy stworzyć kuchnie od podstaw będąc niezależnym od producentów innych firm produkujących prefabrykaty meblowe. Gwarantujemy: darmowy pomiar, projekt graficzny, transport, montaż oraz doradztwo wyszkolonych pracowników.

Serdecznie zapraszamy

- Galeria Gniezno
ul. Pałucka 2
62-200 Gniezno
Tel 530 540 150

- Poznań M1

- Galeria Copernicus

- Inowrocław ul. Poznańska 235

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.