http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Śmierć w wannie! Nie żyje 36-latka!

Wyróżniony Fot. archiwum Fot. archiwum

Tragedia w jednym z mieszkań na osiedlu Winiary. Nie żyje kobieta, która została porażona prądem podczas kąpieli w wannie. Całą sprawę zbada teraz prokuratura, która zleciła już przeprowadzenie sekcji zwłok.


Co w całej sprawie wiadomo? Do wypadku najpewniej doszło podczas, gdy kobieta zażywała kąpieli w wannie. Ciało znaleźli wczoraj pod wieczór członkowie jej rodziny. Kobieta miała 36 lat i osierociła małe dziecko.

Na miejscu zdarzenia był obecny wczoraj prokurator, który będzie wyjaśniał teraz przyczyny całego zdarzenia. – To są na razie wstępne informacje i na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie jednoznacznie tu określić, co się stało. Zostało ujawnione ciało młodej kobiety, które znaleźli członkowie jej rodziny – mówi Małgorzata Rezulak-Kustosz, szefowa Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie.

– Ciało znajdowało się w wannie wypełnionej wodą. Jedna z najbardziej prawdopodobnych wersji zdarzenia jest taka, że śmierć nastąpiła w wyniku porażenia prądem. Według relacji rodziny, w chwili znalezienia ciała kobiety, w wodzie znajdowała się podłączona do gniazda elektrycznego suszarka do włosów – tłumaczy prokurator.

Na razie nie wiadomo, czy będą potrzebne inne badania denatki. Wyniki postępowania w tej sprawie mamy poznać w ciągu miesiąca. – Zleciliśmy już przeprowadzenie sekcji zwłok, która zostanie przeprowadzona jutro przed południem – zapowiada M. Rezulak-Kustosz.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.