http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Strzelanina, pościg na lądzie, zatrzymanie na jeziorze? Co się wydarzyło w Kłecku?

Wyróżniony Strzelanina, pościg na lądzie, zatrzymanie na jeziorze? Co się wydarzyło w Kłecku?

TYLKO U NAS! Sceny jak z amerykańskiego filmu sensacyjnego rozegrały się w Kłecku. Była ucieczka mężczyzny na widok radiowozu, pościg po okolicznych polach, następnie łodzią po jeziorze gdzie doszło do ujęcia poszukiwanego, a według mieszkańców Kłecka – padły także strzały. Co się wydarzyło w Kłecku?


Od wtorku na naszą skrzynkę mailową otrzymujemy informacje o dramatycznych – zdaniem mieszkańców Kłecka – wydarzeniach, które rozegrały się w tym spokojnym zazwyczaj miasteczku we wtorek, 7 lipca.

- Policja prowadzi pościg w Kłecku, padły strzały – tak brzmiał pierwszy mail przesłany przez pana Sławka, który otrzymaliśmy we wtorek, tuż po godz. 20.00. Następnego dnia i dzisiaj przychodziły kolejne maila, które można streścić następująco: - We wtorek policja z Kłecka ścigała kogoś, radiowozy pędziły w kierunku plaży, podobno było słychać strzały w okolicach stacji benzynowej. Nic więcej poza przypuszczeniami nie wiadomo na razie, co mogło się wydarzyć? Może redakcja portalu informacje lokalne spróbuje ustalić co się wydarzyło – pytają Czytelnicy.

Policja potwierdziła nam fakt, że był pościg i zatrzymanie poszukiwanego mężczyzny. - Mogę potwierdzić, że we wtorek, w Kłecku, po pościgu prowadzonym zarówno na lądzie jak i na wodzie,  doszło do zatrzymania mężczyzny, który był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności – mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Rzecznik nie potwierdza faktu, jakoby padły strzały.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, całe zdarzenie rozpoczęło się na ul. Karniszewskiej, gdzie jadący rowerem mężczyzna, mieszkaniec Kłecka, na widok radiowozu, zeskoczył z roweru i zaczął uciekać w kierunku jeziora. Policjanci rzucili się za nim w pościg, który najpierw prowadzony był po okolicznych polach a następnie na jeziorze Kłeckim, do którego wskoczył ścigany mężczyzna.

Za nim ruszyli również funkcjonariusze policji, którzy pożyczyli w tym celu łódź od jednego z mieszkańców Kłecka. Na jeziorze mężczyzna został ujęty a następnie odwieziony do policyjnego aresztu w Gnieźnie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.