http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Zagadka śmierci mężczyzny w Wełnicy...

Wyróżniony Zagadka śmierci mężczyzny w Wełnicy...

Policjanci z Gniezna wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w na terenie pustostanu w miejscowości Wełnica koło Gniezna. Prokurator zarządził sekcję zwłok, która odpowie co było przyczyną śmierci. Śledczy prowadzą czynności identyfikacyjne w celu ustalenia jego tożsamości.


- Wczoraj, 2 listopada około godziny 19.30, dyżurny gnieźnieńskiej komendy został powiadomiony o odnalezieniu ciała mężczyzny w pustostanie w miejscowości Wełnica koło Gniezna. Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie. Śledczy do późnych godzin nocnych prowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczali ślady kryminalistyczne. W celu wyjaśnienia sprawy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn. Prokurator będący na miejscu zarządził sekcję zwłok. Jej wyniki dadzą odpowiedź na pytanie co było przyczyną śmierci mężczyzny - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Jednocześnie śledczy prowadzą czynności identyfikacyjne, aby ustalić jego tożsamość. Prawdopodobny wiek mężczyzny to około 40 lat. Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Śledczy przyjmują różne wersje. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.