http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Miał 3,6 promila i oddawał mocz na środku drogi... Został potrącony!

Wyróżniony Miał 3,6 promila i oddawał mocz na środku drogi... Został potrącony!

Wczoraj w godzinach wieczornych w okolicy Dębłowa i Modliszewka, na drodze powiatowej numer 2183 samochód osobowy najechał na stojącego na  środku jezdni bez oświetlenia i wymaganych elementów odblaskowych 35-letniego mężczyznę. Pieszy obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.


- Jak wynika ze wstępnych informacji policji, kierujący samochodem osobowym marki Citroen, 54-letni mieszkaniec gminy Mieleszyn jadąc od strony Modliszewka w kierunku miejscowości Dębłowo na prostym odcinku drogi najechał na stojącego na jezdni pieszego trzymającego rower, 35-letniego mieszkańca gminy Mieleszyn. Kierujący jednośladem w chwili zdarzenia załatwiał potrzebę fizjologiczną. Rower nie posiadał oświetlenia, a pieszy wymaganych elementów odblaskowych - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

35-latek z obrażeniami ciała w postaci złamania nogi i ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego pieszy miał w organizmie 3,6 promila alkoholu w organizmie, kierujący citroenem był trzeźwy.

Auto oraz rower zabezpieczono na parkingu depozytowym. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kłecku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.