http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Policja szuka świadków dramatu w Ułanowie

Wyróżniony Policja szuka świadków dramatu w Ułanowie

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie szuka świadków zdarzenia do którego doszło wczoraj w Ułanowie. W szczególności o pilny kontakt z policją proszony jest kierujący nieznanym pojazdem który w momencie wypadku był wyprzedzany przez kierującego Peugeot 406.


Dzisiaj znamy już szczegóły wczorajszego dramatu, który o godz. 13.25 rozegrał się w miejscowości Ułanowo w gminie Kłecko, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 190 (Kłecko – Wągrowiec) z drogą powiatową 2190 (Michalcza – Ułanowo). Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 19-letni mieszkaniec gminy Wągrowiec. Dwie osoby z obrażeniami ciała przebywają w szpitalu.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem ciężarowym marki Fiat Ducato, 39-letni mieszkaniec gminy Niechanowo jadąc od strony miejscowości Michalcza podczas skrętu w prawo zderzył się z jadącym od strony Kłecka samochodem osobowym marki Peugeot 406 kierowanym przez 19-letniego mieszkańca powiatu wągrowieckiego, który w tym czasie wyprzedzał nieznany na chwilę obecną pojazd. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł kierujący Peugeot, 18-letni pasażer tego pojazdu w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. W szpitalu z obrażeniami ciała przebywa również 49-letni mieszkaniec Gniezna, który był pasażerem Fiata Ducato, kierujący tym pojazdem po badaniach i zaopatrzeniu został zwolniony ze szpitala do domu - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

W każdym z aut podróżowały dwie osoby. Jak ustalili funkcjonariusze ruchu drogowego kierujący fiatem był trzeźwy. Policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności i przyczyny wypadku.

Świadków zdarzenia, w szczególności kierującego nieznanym pojazdem który w momencie wypadku był wyprzedzany przez kierującego Peugeot 406 prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie.

1 komentarz

  • info
    info piątek, 21, październik 2016 13:46 Link do komentarza Raportuj

    Policja ! Proszę przeanalizować komentarz na wszystkich portalach, gdzie wypowiadają się świadkowie, w tym pan ...... i inni. Wszyscy rzekomo widzieli, a dzisiaj nie ma świadków?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.