http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dramatyczny wypadek na krajowej „piątce”!

Wyróżniony Dramatyczny wypadek na krajowej „piątce”!

Żnińscy kryminalni, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Rogowie. Przez kilka godzin droga krajowa nr 5, w miejscu zdarzenia, była całkowicie nieprzejezdna.


W sobotę, 23 marca około godz. 2.00 dyżurny żnińskiej komendy policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Rogowo na drodze krajowej nr 5. Na miejsce natychmiast udali się janowieccy policjanci, a następnie także kryminalni oraz funkcjonariusze ogniwa ruchu drogowego.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, na łuki drogi doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. 64-letni mieszkaniec powiatu świeckiego poruszał się pojazdem marki Scania wraz z naczepą w kierunku Żnina, natomiast 30-letni wrocławianin, który prowadził ciężarowego mana wraz z przyczepą, jechał w kierunku przeciwnym. W rezultacie zdarzenia uszkodzona scania wjechała na teren budowy drogi S-5, natomiast przyczepa drugiego pojazdu uległa wywróceniu do przydrożnego rowu. 64-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do placówki medycznej - mówi mł. asp. Wioleta Burzych Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

Obydwaj kierujący byli trzeźwi, posiadali stosowne uprawnienia do kierowania pojazdami. Droga krajowa nr 5, w miejscu gdzie doszło do zdarzenia, była nieprzejezdna przez kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają żnińscy kryminalni pod nadzorem prokuratury.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.