http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Edukacyjne Gniezno

Edukacyjne Gniezno (242)

Zapraszamy na wernisaż wystawy STU-KO-TY i koncert w IKE

Studenci I roku studiów na kierunku Projektowanie Kultury Instytutu Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii Gniezna widzianego okiem studenta oraz koncert zespołu Szegetz. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 18 stycznia o godz. 18.00 w Galerii Instytutu Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie.

SP 5 z niepodległościowym certyfikatem

Gnieźnieńska „Piątka” już od 10 lat, czyli do samego początku, bierze udział w działaniach promujących wiedzę o Powstaniu Wielkopolskim, poprzez uczestnictwo w projektach edukacyjnych, konkursach plastycznych i wiedzowych oraz warsztatach dla nauczycieli. Nasza praca edukacyjna została doceniona przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, głównego pomysłodawcę działań.

Etykiety

Sukces programistyczny Chrobrzaków!

Zespół I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie w składzie: Kacper Filipiak, Miłosz Rolewski, Anna Wąsowicz, Natalia Nowakowska, Dawid Kędziora - uczniowie z klas matematycznej oraz programistycznej zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego HACKHEROES.

Etykiety

„Język Giętki” w I LO

Wczorajszy dzień obfitujący we wrażenia i dreszczyk rywalizacji dla młodych miłośników języków obcych z powiatu gnieźnieńskiego. Nauczyciele języków obcych z I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie już po raz szósty zorganizowali konkurs lingwistyczny „Język Giętki” dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz 3 klas gimnazjów.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS