http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

WKU wraca do Gniezna...

Wyróżniony WKU wraca do Gniezna...

Wojskowa Komenda Uzupełnień wraca do Gniezna w ramach współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2! - To kolejne porozumienie mające na celu wzbogacenie oferty programowej dla klas mundurowych w naszej szkole – przyznaje Marek Jóźwiak, dyrektor ZSP nr 2.


Kapitan Sylwin Donart z wydziału rekrutacji WKU w Koninie i Marek Jóźwiak, dyrektor ZSP nr 2 - zgodnie z Decyzją Nr 187/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 9 czerwca 2009 r. w sprawie wprowadzenia zasad współpracy resortu obrony narodowej z organizacjami pozarządowymi - podpisali porozumienie  regulujące wzajemną pozafinansową współpracę Sił Zbrojnych RP z partnerami społecznymi.                                                     

- To kolejne porozumienie mające na celu wzbogacenie oferty programowej dla klas mundurowych w naszej szkole oraz uczniów zainteresowanych kontynuowaniem nauki, pracy lub służby w sektorach mundurowych – mówi M. Jóźwiak.
            
Po uroczystości podpisania porozumienia kpt. Donart przedstawił w formie prelekcji wojskową drogę rozwoju zawodowego, w którym brali udział uczniowie klas liceum ogólnokształcącego o ukierunkowaniu sportowo – obronnym.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.