http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Rajd rowerowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

Wyróżniony Rajd rowerowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

Trzeciego maja - wraz z grupką śmiałków - członkowie Stowarzyszenie Pod Żaglami wyruszyli na rowerach w trasę z Trzemeszna do Mogilna (przez Ławki, Palędzie Kościelne i Padniewo).


Ponieważ wystartowaliśmy już o godz. 8.30 i tempo jazdy podkręcał 3-osobowy gnieźnieński team – Fast Bike, udało się nam być przed rozpoczęciem Biegu Jana Kilińskiego. Wszyscy trzymaliśmy kciuki za półmaratończyków wierząc, że mimo niesprzyjającego wiatru pokonają tę w końcu niełatwą trasę biegową. Aby nie przeszkadzać biegaczom na szlaku odczekaliśmy na mogileńskim rynku aby potem w Wylatowie odbić na Płaczkowo, Szydłowo, Mijanowo i w Popielewie wróciliśmy na trasę biegu i zakończyć rajd z biało-czerwonymi sztandarami w dłoni na trzemeszeńskim stadionie.

Bardzo radosny i wzruszający to dla nas moment. Pokonaliśmy w sumie 54 km jadąc na rowerach pod wiatr w drodze powrotnej. Wszystkim uczestnikom rajdu dziękujemy za udział,  a biegaczom należą się ogromne gratulacje.

Rajd rowerowy był współfinansowany ze środków otrzymanych z Gminy Trzemeszno w ramach zadania publicznego kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.