Mieszko rozgromił Pogoń Szczecin!

Wyróżniony Mieszko rozgromił Pogoń Szczecin!

Piłkarze Mieszko Gniezno rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem podejmowali rezerwy pierwszoligowej Pogoni Szczecin. Pojedynek ten zakończył się ostatecznie wysoką wygraną gnieźnian 7:1.

Kolejny mecz podopiecznych trenera Bekasa w ramach rozgrywek trzeciej ligi okazał się kolejnym zwycięstwem biało–niebieskich. Gracze Mieszka do wygranych już zdążyli przyzwyczaić swoich kibiców. Jednak tym razem wygrana okazała się imponująca. Gnieźnianie pokonali rezerwy ekstraligowej Pogoni Szczecin aż 7:1.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 2:0. Obie bramki strzelił Tomasz Bzdęga. Druga połowa była równie emocjonująca. Ponownie, tym razem trzeciego gola zdobył  Tomasz Bzdęga. Jedynego honorowego gola dla gości w 60 minucie strzelił Sebastian Kowalczyk.  Jednak już po kolejnych trzech minutach było 4:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Krzysztof Wolkiewicz. Po następnych czterech  minutach kolejne celne trafienie na swoim koncie zapisał Gracjan Goździk. To nie koniec goli dla Mieszka. W 80. minucie piłkę w bramce Pogoni  umieścił Mikołaj Panowicz. Wynik meczu został ustalony po zagraniu ręką zawodnika Pogoni i rzucie karnym, który na bramkę, ostatnią w meczu zamienił niezawodny Tomasz Bzdęga.

Dzięki tej wygranej kolejne trzy punkty wpadły na konto Mieszka Gniezno. Warto też zaznaczyć, że podczas przerwy, prezydent Gniezna Tomasz Budasz, od władz klubu otrzymał pamiątkową koszulkę z numerem 10 z logo nowego sponsora gnieźnieńskiego klubu.

Obecnie, po 4 kolejkach, Mieszko zajmuje w tabeli III ligi, grupa II, czwarte miejsce ze stratą czterech punktów do lidera, zespołu Radunia Stężyca.