http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Siatkarskie zmagania „Lednica 2015”!

Wyróżniony Siatkarskie zmagania „Lednica 2015”!

Już po raz dziesiąty na plaży nad Jeziorem Lednickim w Dziekanowicach odbył się Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Kobiet i Mężczyzn Lednica 2015. Organizatorem siatkarskich zmagań był Gminny Klub Sportowy „Piast” Łubowo oraz Urząd Gminy w Łubowie.


W wyniku przeprowadzonej rywalizacji klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Mężczyźni: I miejsce para Krystian Jałoszyński i Mateusz Tomaszewski, II miejsce - para Pińczuk i Samojeden, III miejsce - para Ryczkowski i Smarzyński, IV miejsce - para Paczyński i Janicki, V miejsce - para Kaszyński i Ciurlik, VI miejsce - para Grzesiak i Słomczewski

Kobiety: I miejsce para Joanna Pińczuk i Anna Michalska, II miejsce - para Mielczarek i Mielczarek, III miejsce para Kasprzak i Bartnicka, IV miejsce para Dolata i Szymkowiak, V miejsce para Kaźmierska& i Jednachowska, VI miejsce para Bielerzewska i Nowaczyk, VII miejsce para Buczkowska i Karolewska.

Nad przebiegiem rywalizacji czuwali: Piotr Cielaczyk, prezes GKS „Piast” Łubowo, Beata Kulczak, sekretarz „Piasta” oraz Ryszard Filipiak, przewodniczący Komisji Kultury, Oświaty, Zdrowia i Pomocy Społecznej Gminy Łubowo. Zwycięzcy otrzymali szklane statuetki, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.