• Napisane przez Marzena Stankowska
Wyróżniony Dagmara Binarsch i Justyna Stankowska wystartowały w ultramaratonie w Bieszczadach!

Na przełomie maja i czerwca w Bieszczadach odbywał się IV Festiwal Biegu Rzeźnika.

1 czerwca z dystansem 80 km na którym biegnie się w parach, zmierzyły się Dagmara Binarsch i Justyna Stankowska, które reprezentowały Międzyszkolny Klub Sportowy w Trzemesznie. W biegu tym do rywalizacji stanęło 678 par, w tym 54 pary kobiece. Limit ukończenia ultramaratonu wynosił 16 godzin.

Trzemeszeńska reprezentacja zameldowała się na mecie po 13 godzinach 36 min. uzyskując bardzo dobre, 4 miejsce wśród par kobiecych i 108 miejsce wśród wszystkich startujących na tym dystansie. Bardzo wymagający ultramaraton ukończyło 561 par.