Cztery medale Mistrzostw Województwa dla I LO!

Wyróżniony Cztery medale Mistrzostw Województwa dla I LO!

Ogromnym sukcesem uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie zakończył się Finał Wojewódzki w biegach przełajowych. W kategorii dziewcząt, 3 miejsce zdobyła Agata Zachwieja. Wśród  chłopców rywalizujących w biegu na najdłuższym dystansie 3000 m, 1 miejsce wywalczył Kacper Kwapiszewski, a na najniższym stopniu podium stanął Jakub Lewandowski.

Po podliczeniu punktów uzyskanych przez reprezentacje szkół, okazało się że w klasyfikacji zespołowej uczniowie I LO zdobyli srebrne medale.

Drużynę naszej szkoły tworzyli: Wojciech Fabiś, Jakub Gabryszak, Jacek Nowak, Stanisław Wąsowicz, Wojciech Kapela, Kacper Kwapiszewski i Jakub Lewandowski.