http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Tenisiści stołowi z Gniezna mistrzami Wielkopolski!

Wyróżniony Fot. Paweł Balcerzak Fot. Paweł Balcerzak

Kolejne sukcesy zawodniczek i zawodników Stelli Niechan Gniezno. Tym razem są to sukcesy młodzieżowców jakie zostały wywalczone podczas Mistrzostw Wielkopolski.


W Poznaniu rozgrywane były Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Wielkopolski w tenisie stołowym. Komplet złotych medali wywalczyli tenisiści Stelli Niechan Gniezno.

W konkurencji kobiet zdecydowanie, bez straty seta wygrała Agata Klabińska pokonując po drodze: Grażynę Cieśla z Polonii Śmigiel, Joannę Maślak z GLKS Orlęta Czacz i Aleksandrę Kędzia z UKS Maraton Moskurnia. Wśród mężczyzn wygrał Filip Kujawa pokonują w finale po zaciętym meczu kolegę klubowego Jakuba Różaka 3:2. Wcześniej obaj nasi tenisiści pokonali między innymi: Krzysztofa Katafiasza z Tajfuna Ostrów Wlkp., Krzysztofa Mrozka z Wamet Dąbcze, Marka Witczaka z Łobzonki Wyrzysk, Dawida Jóźwiaka z Leszna i kolegę klubowego Wojciecha Urbana, który zajął wysokie czwarte miejsce.

Agata Klabińska, Jakub Różak i Filip Kujawa awansowali do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które rozegrane zostaną już od środy w Ustrzykach Dolnych. Będą tam startowali zarówno w konkurencji indywidualnej, grze deblowej, grze mieszanej i turnieju drużynowym.  

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.