http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Szlemiki i szlemy, czyli niespotykany wynik

W kolejnym, tegorocznym turnieju brydżowym par, który rozegrany został 22 czerwca  w restauracji „Nest”  wzięło udział 10 par reprezentujące ośrodki brydżowe Gorzowa, Poznania, Rogowa, Trzemeszna i Gniezna Uczestniczące w turnieju pary rozegrały 27 rozdania na zapis maksymalny.  


Najwięcej emocji przy zielonym stoliku przysparzają gry premiowe - szlemiki i szlemy. Niestety i w tym turnieju było ich niewiele i tak w jednym z rozdań trzy pary wylicytowały kontrakt sześć bez atu a dwie pary zadowoliły się kontraktem sześć karo. Kontrakty te zostały zrealizowane, a w jednym przypadku nawet z „nadróbką”!  

Pierwsze miejsce w tym ciekawym i pełnym emocji turnieju - osiągając rzadko spotykany wynik - zajęła para Stanisław Michałowski (niezrzeszony) - Paweł Siwiński (Kart–el Gorzów Wlkp.), która nagrała 71,30 procent. Drugą lokatę z wynikiem 58,33 procent zajął duet Robert Górny – Rajmund Wiśniewski (Forta Rogowo). Trzecią lokatę z dorobkiem 57,41 procent zajęła para Roman Kujawski – Marek Wojciechowski (Budowlani). Czwarte miejsce z rezultatem 50,00 procenta zajął duet Wojciech Kordys (niezrzeszony) – Roman Kostyniak (Lokator Gniezno).

Kolejny turniej brydżowy par rozegrany zostanie w najbliższy poniedziałek, 29 czerwca o godz. 17.15 w restauracji „Nest”. Do udziału w turnieju zapraszamy wszystkich znających zasady gry w brydża a zwłaszcza studentów gnieźnieńskich uczelni oraz tych brydżystów, którzy swego czasu grywali w brydża w czasie szkolnym i studenckim.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.