http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Śniadania biznesowe – platforma dla Twojego biznesu

Wyróżniony Śniadania biznesowe – platforma dla Twojego biznesu

Nowy projekt marketingowy GTM Start Gniezno. Klub żużlowy z Pierwszej Stolicy wpisując się w powszechny trend tzw. „spotkań networkingowych”, uruchamia taką możliwość przy drużynie Car Gwarant Start Gniezno. Każdy z uczestników będzie miał szansę zaprezentować własną firmę, wymienić się wizytówką, a także pogłębić swoją wiedzę w wielu aspektach. Programy spotkań networkingowych funkcjonują na całym świecie. W bardziej lub mniej znanych ośrodkach sportowych: żużlowych, piłkarskich, siatkarskich, tenisowych, itp.


W świecie sportu ważna jest tzw. „stabilność finansowa” dla klubu. Wielu potencjalnych darczyńców oprócz reklamy, która jest szalenie istotna z uwagi m.in. na konkurencję w szerokim tego słowa znaczeniu, coraz częściej poszukuje nowych wyzwań i korzyści dla swojej firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klub żużlowy GTM Start Gniezno uruchamia projekt „Śniadań biznesowych” we współpracy z doświadczoną firmą Sports Business Club z Grudziądza.

Miło nam zakomunikować, iż w dniu 19 stycznia zainaugurujemy cykl spotkań biznesowych przy gnieźnieńskim klubie. Tego dnia w godzinach wieczornych dojdzie do pierwszego spotkania, a dla uczestników przygotowano liczne atrakcje – z ciekawymi gośćmi na czele. Warto nadmienić, iż organizatorzy przewidzieli mini turniej w grę w kręgle dla przedsiębiorców pod nazwą „I nieoficjalne mistrzostwa przedsiębiorców w bowlingu”.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat spotkań, prosimy o kontakt z działem marketingu GTM Start Gniezno pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.